Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує

Дата :
2013-09-05

З 20.04.2013 р. постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 року № 261 «Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», змінено Порядок організації оздоровлення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно з чим встановлено черговість для одержання путівки згідно дати написання заяви.

Пунктом 21 зазначеного Порядку за постраждалими особами та потерпілими дітьми, які перебували на обліку і не отримали путівку в поточному році, зберігається обліковий номер у черзі на наступний рік за умови подання заяви до 15 жовтня поточного року та поновлення медичних показань до санаторно-курортного лікування.

Просимо всіх громадян, які до 15 жовтня 2012 року подали заяву на організацію оздоровлення у 2013 році та відповідну путівку у 2013 р. не одержали, для можливості збереження облікового номера в черзі на одержання путівки, до 15 жовтня 2013 року поновити заяву на одержання путівки у 2014 році та надати управлінню соціального захисту населення Білоцерківської міської ради довідку (форма 0-70-о), видану медичною установою за місцем проживання.

Заяви для організації оздоровлення у 2014 році осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які звертаються вперше приймаються до 15 жовтня 2013 року. До заяви додаються:

-     довідка для одержання путівки (форма 070-о);

-         ксерокопія паспорта;

-         ксерокопія посвідчення особи, потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У разі подання заяви на відпочинок, довідка для одержання путівки (форма 070-о) не надається.

Заяви, подані з порушенням зазначеного строку, будуть обліковуватися для організації оздоровлення через один рік.

За детальною інформацією звертатися за адресою вул. Ярослава Мудрого, 2, кім. 303, тел. 5-59-62, 5-59-82.

Заступник начальника управління
               соціального захисту населення                                                Т.О.Велігорська