Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує

Дата :
2013-09-05

З метою проведення правильної оплати за жовтень місяць послуги централізованого опалення та спожитого газу на індивідуальне опалення і подання документів для призначення житлової субсидії на опалювальний період 2013-2014 р.р. управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради запрошує на консультацію та попередній запис на прийом для призначення житлової субсидії жителів міста Біла Церква. Власники житлових приміщень багатоповерхових будинків обслуговуються в приймально-консультаційних пунктах, розташованих в житлово-експлуатаційних конторах міста Біла Церква. Власники приватних будинків та квартир, обладнаних індивідуальним опаленням обслуговуються в «єдиній приймальні громадян» за адресою: місто Біла Церква, пров. Ковальський, буд. 14, каб. № 6.

З питань надання субсидії, оплати житлово-комунальних послуг за умови призначення субсидії і отримання оперативної інформації звертатися на “ТЕЛЕФОН ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ” – основний: 5-33-25 або 5-71-23 та додатковий: 5-85-34.

Заступник начальника управління
                      соціального захисту населення                                                      Т.О. Велігорська