День знань в комунальному вищому навчальному закладі «Білоцерківський медичний коледж»

|  02. 09. 2013

01 вересня в комунальному вищому навчальному закладі «Білоцерківський медичний коледж» (директор - В.Фуголь) відбулося свято з нагоди Дня знань.

Виступаючи перед присутніми,директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременник акцентував увагу на реалізації соціальних ініціатив Президента України  В.Ф. Януковича в галузі охорони здоров’я, відмітив необхідність підвищення престижу професії працівника галузі охорони здоров’я.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління охорони здоров'я міської ради А.Рогов, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, голова профспілкової організації медичних працівників міста Т.С.Кошевич, журналісти місцевих ЗМІ.