Свято Першого дзвоника

|  02. 09. 2013

01 вересня в навчальних закладах міста Біла Церква відбулося свято Першого дзвоника.

Цього дня міський голова В. Савчук був присутній на святі Дня знань в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій(директор – О.Вітюк).

Міський голова привітав вчителів та учнів школи з початком нового навчального року, зазначив, що міська влада відповідно до визначених завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо національної стратегії розвитку освітньої галузі, її модернізації приділяє значну увагу розвитку галузі освіти міста, матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів , зокрема відмітив, що на проведення ремонтних робіт в закладах освіти в цьому році з міського бюджету виділено 5 млн.грн.

Міський голова В.Савчук зупинився на питанні виховання патріотизму, розвитку творчих здібностей , запровадження інформаційно-комунікаційних технологій та залучення учнів до навчання за допомогою новітніх комп’ютерних засобів. Акцентував увагу на тому, що сьогодні в місті 25 загальноосвітніх навчальних закладів, до яких прийшли на навчання майже 2 тисячі першокласників. Побажав педагогічному та учнівському колективам гарного навчального року.

Після лінійки міський голова В.Савчук провів із  9-класниками перший урок, присвячений 200-річчю з дня народження   великого патріота й українця – Т.Г. Шевченка. Наголосив, що молодому поколінню необхідно жити за його прикладом і служити на благо й задля розквіту нашої славної й молодої держави, а також  здобувати освіту й майбутню професію відповідно до своїх прагнень та ствердити себе як конкурентоспроможна особистість.

Цього ж дня в усіх класах  міських загальноосвітніх шкіл  також було проведено  перший урок, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

У проведенні свята Першого дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь  директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Н. Клокар, начальник департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременник,  начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Петрик,  депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.