Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти

|  29. 08. 2013

29 серпня в м.Біла Церква відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти.

В ході конференції міський голова В.Савчук наголосив, що відповідно до визначених завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо національної стратегії розвитку освітньої галузі, її модернізації та належної підготовки до нового навчального року міською владою проводиться відповідна робота. Зокрема, з метою створення належних умов для організованого переходу на новий Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти навчальні заклади міста спрямовують свою діяльність на оновлення змісту, форм і методів організації навчально-виховного процесу. Проводиться робота по забезпеченню навчальних закладів необхідним сучасним технічним обладнанням, розглядаються можливості для 100% охоплення обов’язковою дошкільною освітою дітей старшого дошкільного віку. З метою пропаганди національних і родинних традицій, патріотичного та громадянського виховання дітей в дошкільних і середніх навчальних закладах розробляються та запроваджуються відповідні програми. В Білій Церкві динамічно розвивається позашкільна система освіти, до якої на даний час залучено 64% учнів та ін.

Крім того, міський голова зазначив, що на проведення ремонтних робіт в закладах освіти в цьому році з міського бюджету виділено 5 млн.грн. Акцентував увагу на тому, що завершені роботи по встановленню модульної котельні в ДЮСШ №1, що забезпечить постійну наявність гарячого водопостачання. Продовжуються роботи по будівництву дошкільного навчального закладу на масиві Таращанський, виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво нової школи на масиві Піщаний та добудову ЗОШ І-ІІІст. №18.

Також, міський голова В.Савчук відмітив, що одним з пріоритетних завдань в діяльності міської влади є забезпечення працівників бюджетних установ стабільною заробітною платою, доступним житлом. Зокрема, відмітив, що вже цього року проведена необхідна робота щодо розробки проектно-кошторисної документації на спорудження багатоквартирного будинку для працівників бюджетних установ, будівництво якого розпочнеться вже в поточному році.

Міський голова наголосив, що завдяки високому професіоналізму педагогів Білої Церкви, наше місто традиційно займає перше місце в сфері освіти Київщини. Подякував педагогам міста за їх щоденну працю, привітав присутніх з початком нового навчального року і вручив ряду працівників освітньої галузі грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням грошової винагороди та свідоцтва про державну атестації ряду навчальних закладів міста.

Із доповіддю про аналіз діяльності дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Білої Церкви за 2012-2013н.р. та пріоритетні напрямки і завдання щодо  розвитку системи освіти м. Біла Церква  та про готовність до впровадження нових стандартів виступив начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Петрик.

Учасники конференції обговорили шляхи проведення модернізації освітньої сфери, наголосили на необхідності створення відповідних умов для надання ще якіснішої та доступнішої освіти. Зупинилися на питаннях виховання патріотизму та духовних цінностей у дітей та молоді,  проведення оновлення матеріально-технічної бази, запровадження інформаційно-комунікаційних технологій та ін.

В ході заходу від імені народного депутата України В.Чудновського присутніх з початком нового навчального року привітав його помічник-консультант, член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради В.Черняк, який передав для всіх учнів 1-х  класів комплекти канцелярських наборів.

В роботі конференції взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, представники батьківських комітетів, учнівської молоді, громадськості та міських ЗМІ.