День державного прапора України

|  23. 08. 2013

23 серпня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня державного прапора України.

Вітаючи присутніх зі святом, міський голова В. Савчук відмітив вагоме значення державної символіки – гімну, гербу і прапору України в становленні незалежності України. Наголосив, що наш прапор символізує споконвічну мрію українців про мирне небо та золоту ниву, тому сьогоднішнє покоління має пишатись ним та вшанувати як символ гідності нації.

В ході урочистостей міський голова разом із представниками різних поколінь і різних професій підняв державний прапор України.

В заході взяли участь депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, керівники підприємств, установ, організацій, представники громадськості та місцевих ЗМІ.