Протокол презентації містобудівної документації План зонування частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги

Протокол презентації містобудівної документації План зонування  частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги

12 серпня 2013 р.

Презентація відбулась 12 липня 2013 року у приміщенні холу управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: м. Біла Церква,  бул. 50-років Перемоги, 75.

На презентація були присутні:

В.В. Корнієнко, секретар Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради

Г.Ф Кревський, замовник, начальник управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради

Ю.І. Бабич, директор архітектурно – будівельної фірми «Брама- АБФ»

Ю.Г. Рейтерович, архітектор «Брама - АБФ»

М.П. Гаган, БМГО «Ветерани Чорнобиля»

П. Г. Хлівний, представник інвестора

В.М. Гламазда, голова Асоціації депутатів міської ради

ВИСТУПАЛИ:

Ю.І. Бабич, представник приватного підприємства фірми «Брама-АБФ», розробник документації.

Під час представлення презентації Ю.І. Бабич розповів, що згідно «Проекту плану зонування частини території міста Біла Церква – кварталу обмеженому  вул. Підвальна, вул. Логінова, бул. 50-річчя Перемоги», проектована територія є різноплановою та змішаною. Тобто на даному кварталі знаходиться садибна забудова з великими приватними ділянками, яка практично не розвивається.

Особливу увагу акцентував в розмові на ширину проїзної частини, але з цього приводу існують деякі недоліки. Це коливаючі обмеження по санітарних зонах: охоронна зона та зона пам’яток  архітектури, які знаходяться у відстані 50м. Ю.І. Бабич зауважив, що на плані зонування скореговано червону лінію по вул. Логінова та бул. 50-річчя Перемоги, адже раніше цими лініями не було визначено ширину проїзної частини.

Ще один важливий елемент, який зазначив Ю.І. Бабич, це організація на перетині вул. Б. Хмельницького і бул. 50-річчя Перемоги зонінгу транспортного обслуговування, тобто передбачається розміщення паркінгів, стоянки для автомобілів, а також АЗС.

В.М. Гламазда, голова Асоціації депутатів міської ради, поцікавився чи важливо в якій власності знаходиться територія зонінгу?

Ю.І. Бабич, відповів, що частина території знаходиться в приватній власності, але вона буде затверджена, то фактично її можна буде використовувати під розвиток транспортної структури міста.

В.М. Цвіров, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, зазначив чи містить проект прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки?

Ю.І. Бабич, надав відповідь, що проект плану зонування діє в рамках планувальної документації, використовується стандартний набір документації для зонінгу.

В.М. Цвіров, поцікавився, чи можуть бути якісь екологічні наслідки, так як у Вас в проекті зонінгу зазначено АЗС «Газпромнефть»?А також на сайті Білоцерківської міської ради було затверджено метод розвитку міської території, транспортного забезпечення та соціального обслуговування, збереження природно - історичного  та культурного середовища?

Ю.І. Бабич, зазначив, що в даному проекті зонінгу ніяких порушень не допущено. Якщо говорити конкретно про зону транспортного обслуговування, то в даному проекті передбачено зону обслуговування автомобілів. На цьому об’єкті не обов’язково буде розміщене АЗС, це можуть бути стоянки для автомобілів, паркінги, малі АЗС.

Представник приватного підприємства
фірми «Брама – АБФ», розробник документації                   Ю.І. Бабич

Голова Громадської ради при виконавчому
комітеті Білоцерківської міської ради                                  В.М. Цвіров