Дата :
2013-08-10

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Закону України «Про позашкільну освіту» та з метою активізації участі батьків, покращення рівня, створення конкурентного середовища та впровадження принципу змагальності у здобутті початкової мистецької освіти та допомоги соціально незахищеним сім’ям у навчанні дітей в школах естетичного виховання виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта  «Про встановлення плати за один місяць навчання та надання пільг у міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах». Зазначений проект регуляторного акта був внесений до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 листопада 2012 року № 506, рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 23 липня 2013 року № 250 під назвою «Про нову редакцію додатку до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 24 березня 2009 року №138 «Про надання пільг та встановлення плати за навчання в міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах».

Проект рішення передбачає встановлення  розміру плати за один місяць навчання та надання пільг по сплаті за навчання в міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному  ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua  та у відділі культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником проекту за адресою: 09117 м. Біла Церква, вул. Гординського 36, 2 поверх, відділ культури і туризму, телефон/факс 5-40-65 з 9-00 до 18-00 щодня (крім суботи та неділі).