Підготовка інтернатних установ обласної комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період

|  12. 08. 2013

З   метою   виконання   ініціатив   Президента  України,   покращення  умов   проживання підопічних та зміцнення матеріально - технічної бази в 2013 році проведені капітальні ремонти інтернатних установ обласної комунальної власності.

В Ольшаницькому психоневрологічному інтернаті завершені капітальні ремонти трьох житлових корпусів. В даний час інтернат повністю відповідає вимогам по дотриманню умов проживання 130 психічнохворих громадян.

Завершені роботи по утепленню фасаду головного корпусу Бородянського психоневрологічного будинку-інтернату з геріатричним відділенням, капітальному ремонту даху свинарника з улаштуванням літнього навісу, складу та погреба. В даний час інтернат є зразковий, в ньому проживає 360 підопічних, його презентація планується в першій половині жовтня до 35- річниці з дня заснування.

В Сквирському психоневрологічному інтернаті проведений капітальний ремонт покрівлі корпусу № 1 та завершено утеплення фасаду корпусу № 2, проведені ремонтні роботи житлових приміщень, замінено теплотрасу до банно - прального комбінату.

До початку опалювального сезону будуть закінчені капітальні ремонти дахів житлового корпусу Білоцерківського психоневрологічного інтернату та головного корпусу Білоцерківського дитячого будинку - інтернату.

В   Ржищівському  геріатричному  пансіонаті  проведено   капітальний   ремонт  внутрішньої системи водопостачання та очистка (знезалізнення) води в їдальні.

З метою підготовки до роботи в осінньо - зимовий період 2013 - 2014 років в Ставівському психоневрологічному інтернаті проведено реконструкцію котельні.

Капітально відремонтований житловий сектор на 20 ліжок в Горностайпільському будинку-інтернаті, здача  виконаних  робіт відбулася 01 серпня 2013 року  за  участю  директора департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Мартинюка Л.О. та визнано кінцевий термін поселення підопічних – 01 жовтня поточного року.

Директор департаменту соціального захисту населення
                Київської обласної державної адміністрації                                                      Л.О. Мартинюк