Урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини

|  09. 08. 2013

09 серпня в м.Біла Церква відбулися обласні урочисті заходи до Дня працівників ветеринарної медицини.

Вітаючи працівників ветеринарної медицини з професійним святом, від імені голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка його заступник О. Басай відмітив важливість даної професії для суспільства, оскільки щоденно представники цієї сфери здійснюють контроль за випуском для реалізації доброякісних у ветеринарному відношенні продуктів і сировини тваринного походження, проводять ветеринарно-санітарну експертизу продуктів тваринного і рослинного походження,  захищають населення від хвороб, спільних для тварин і людей, охороняють територію України від занесення інфекційних хвороб тварин з територій інших держав та ін.

З нагоди професійного свята заступник голови Київської обласної державної адміністрації О. Басай вручив ряду працівників ветеринарної медицини Київщини  Почесні грамоти та подяки Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради.

В ході свята присутні отримали вітання від начальника головного управління, головного державного інспектора ветеринарної медицини Київської області А. Жука, який з нагоди свята вручив кращим представникам сфери Подяку Прем’єр - Міністра України М.Азарова, подяки Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, грамоти головного управління ветеринарної медицини Київської області.

За дорученням міського голови В.Савчука присутніх привітав його заступник М.Антонюк, який відмітив професіоналізм працівників даної сфери міста, які забезпечують ветеринарно-санітарний контроль якості продукції, що споживають білоцерківці та жителі інших районів, підтримують епізоотичне благополуччя в місті та вручив деяким  представникам грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

Присутніх зі святом також привітали депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, ректор Білоцерківського Національного аграрного університету А.Даниленко, голова Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немна та ін.

Кращим працівникам галузі були вручені грамоти Білоцерківської районної державної адміністрації та грамоти президії профспілки працівників сільського господарства Білоцерківського району.

В заході взяли участь представники місцевих ЗМІ.

В рамках урочистостей відбувся святковий концерт у виконанні акторів Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського.