Підсумкова нарада в управлінні ПФУ у м. Білій Церкві

6 серпня 2013 року відбулася підсумкова нарада в управлінні ПФУ у м. Білій Церкві. Серед запрошених були присутніми:

В.М.Верещак – перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

В.І.Дебольська – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області

М.А.Антонюк – заступник міського голови

Г.Б.Мельніченко - начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради

В.Д.Волощенко – голова Білоцерківської міської організації ветеранів України

М.І.Іванов – голова Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля

В.В. Томищ – заступник начальника міського відділу ДВС Білоцерківського МРУЮ

В.П.Чепурченко – голова Білоцерківської міської ОПП освіти і науки України

В.М.Черненко – голова профспілки ПРАТ «Білоцерківської ТЕЦ»

Порядок денний наради:

Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області за І півріччя 2013 року.

Про стан соціального захисту у м. Білій Церкві та про співпрацю органів Пенсійного фонду України та міських громадських організацій за І півріччя 2013 року.

Про співпрацю органів Пенсійного фонду України та Державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції за І півріччя 2013 року.

Про співпрацю органів Пенсійного фонду України та міських профспілкових організацій за І півріччя 2013 року.

Присутній на нараді заступник міського голови Антонюк М.А. дав оцінку роботі управління, побажав терпіння,  висловив вдячність працівникам за їхню роботу, за своєчасне надання роз»ясненнь чинного законодавства в доступній для громадян формі. Звернувся до працівників з проханням бути більш толерантними до відвідувачів, надавати консультації в повній мірі.

Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області   Верещак В.М.  наголосив на тому, що управління  Пенсійного фонду у м. Білій Церкві  являється найбільшим управлінням в Київській області, як по кількості пенсіонерів, так і по кількості платників.  Звернув увагу на те, що кошти Державного бюджету використовуються тільки відповідно до законодавства. Коротко зупинився на передачі  адміністрування ЄСВ до Міністерства доходів та зборів, проте наголосив, що облік застрахованих осіб залишається на місцях і з особливою увагою потрібно ставитись до питань,  які виникають під час роботи.

Начальник управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області Дебольська  В.І., заступник начальника управління Коваль Л.В., начальник відділу обліку надходження платежів Майкут О.І., начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Бурімська О.П. доповіли про роботу управління та  відділів в І півріччі 2013 року.

Голова Білоцерківської міської організації ветеранів України Волощенко В.Д. дав оцінку роботі управління, подякував за зустрічі та організацію виїзних прийомів з роз’ясненнями пенсійного законодавства в громадських організаціях міста. Побажав, щоб ті, хто працюють в нашому місті, сплачували  внески до бюджету нашого міста.

Голова Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля Іванов М.І. подякував за співпрацю  з управлінням Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві, виявив бажання щоб і надалі не було непорозумінь між Пенсійним фондом та пенсіонерами. Звернувся з проханням щодо вирішення питання по внесенню змін до п.4 Постанови Кабінету Міністрів України № 1210.

Голова Білоцерківської міської ОПП освіти і науки України Чепурченко В.П.  висловив слова вдячності за організацію зустрічей, побажав, щоб такі зустрічі стали традиційними та запропонував для покращення спільної роботи укласти меморандум з управлінням ПФУ у м. Білій Церкві та профспілками, щодо надання консультацій та допомоги. Побажав, щоб при передачі адміністрування ЄСВ до Міністерства доходів та зборів, кількість працівників управління не зменшилась.