Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  06. 08. 2013

05серпня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації на тему: «Виконання завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо вирішення питань громадян,що звернулися до Глави держави у рамках проекту «Діалог з країною» ,яку провів заступник міського голови М.Антонюк.

В ході прес-конференції заступник міського голови зазначив ,що у рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» до Президента України надійшло понад 16 тисяч звернень від громадян з усіх регіонів країни. З них 480 звернень - від жителів Київської області. Звернення в основному  стосувалися питань соціального захисту населення, земельної та житлової політики , проблем у сфері охорони здоров'я в регіоні тощо.

Заступник міського голови М.Антонюк поінформував про хід виконання завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича ,що стосувалися звернень білоцерківців. В рамках проекту «Діалог з країною» до Президента України надійшло 9 звернень білоцерківців щодо передачі в комунальну власність міста ПК «Росава»  та приміщення медико-санітарної частини шинного заводу по вул.Леваневського, пільгового проїзду в транспорті,поліпшення житлових умов багатодітній родині,забезпечення жителів міста якісним медичним обслуговуванням та ін.

В ході  прес-конференції заступник міського голови М.Антонюк дав відповіді на поставлені питання журналістів.