Навчання з начальниками відділів обліку надходження платежів та їх заступниками

01.08.2013 року в Управлінні Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві відбулося «кущове» навчання з начальниками відділів обліку надходження платежів та їх заступниками.
Навчання провела начальник управління надходження доходів Головного Управління Пенсійного фонду України у Київській області Антошко Оксана Володимирівна.
Темою навчань були:
1.Інвентаризації облікових операцій в картках особових рахунків платників.
2.Виконання плану надходження власних коштів за липень поточного року.
3.Організація роботи по взаємодії з територіальними органами Міністерства доходів і зборів щодо підготовки та реалізації заходів з передачі функцій адміністрування єдиного внеску.
В навчанні прийняли участь начальники відділів, заступники начальників відділів обліку надходження платежів з м. Біла Церква, з Білоцерківського, Сквирського, Володарського, Тетіївського, Таращанського, Ставищанського районів, м. Фастова та Фастівського району.