Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  30. 07. 2013

29 липня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації на тему: «Реалізація завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі» яку провів начальник відділу капітального будівництва міської ради В.Ткачук.

В ході прес-конференції начальник відділу капітального будівництва міської ради поінформував про заходи, які проводяться в місті по втіленню соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, спрямованих на розвиток будівельної галузі як однієї з ключових  в економіці країни…

Зокрема, поінформував про стан будівництва спортивного ядра в мікрорайоні «Піщаний», дошкільного-навчального закладу в мікрорайоні «Таращанський», зупинився на питанні розробки проектно-кошторисної документації по реконструкції нежитлових приміщень під розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Леваневського, 56, повідомив про ряд напрямків роботи міської влади щодо  будівництва доступного соціального житла.

В ході  прес-конференції начальник відділу капітального будівництва міської ради В.Ткачук дав відповіді на поставлені питання журналістів.