Урочисті заходи з нагоди Дня працівників торгівлі

|  26. 07. 2013

25 липня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників торгівлі.

Працівників торгівельної сфери із професійним святом привітав в.о.міського голови Г.Джегур, який відмітив внесок працівників торгівлі в економічний розвиток міста, висловив переконання, що й надалі їхня праця сприятимете підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами та з нагоди свята вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови», почесні грамоти і подяки Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету та грошові винагороди.

В ході урочистостей присутніх зі святом привітала заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Т. Ревенко, яка вручила ряду працівників сфери Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради.

Ряд працівників сфери торгівлі та громадського харчування були нагороджені грамотами Київської обласної та Білоцерківської міської організацій профспілок працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування і послуг.

В заході взяли участь начальник відділу з питань торгово- побутового обслуговування населення та громадського харчування міської ради М.Беркут, депутати міської ради, громадськість міста та представники міських ЗМІ.