|  23. 07. 2013

23 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання було взято до відома інформацію управління економіки міської ради про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква за І півріччя 2013 року та інформацію начальника управління охорони здоров’я про стан захворюваності на туберкульоз населення міста Біла Церква.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про відзначення в м.Біла Церква 22-ї річниці незалежності України, про створення робочої групи по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності. Затвердили акт приймання-передачі спортивної споруди із штучним льодом по вул.Молодіжній, 36, у м.Біла Церква у власність територіальної громади (комунальну власність) м.Біла Церква, проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт греблі та водовипусків Білоцерківського середнього водосховища на р.Рось в м.Біла Церква.

В ході засідання члени виконавчого комітету прийняли рішення про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2013року, про видачу ордерів на заселення квартир у місті, видачу ордерів на заселення кімнат у гуртожитках міста, про встановлення режиму роботи деяких об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянули ряд інших питань, з яких прийняли відповідні рішення.