В реєстраційній службі Білоцерківського міськрайонного управління юстиції створено відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та легалізації

Дата :
2013-07-05

06.10.2012 Верховною Радою України прийнято Закон України № 5461 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства юстиції, Міністерства культури, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, а також Державного космічного агентства)", відповідно до якого функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців передаються від міськвиконкомів і райдержадміністрацій до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців з 01.07.2013.

На виконання даного Закону в реєстраційній службі Білоцерківського міськрайонного управління юстиції створено відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та легалізації.

До функцій відділу віднесено:

- державна  реєстрація  юридичних  осіб  та  фізичних осіб – підприємців;

- державна реєстрація змін до  установчих  документів юридичних  осіб  та  державна  реєстрацію  зміни  імені  або місця проживання фізичних осіб – підприємців;

- державна реєстрацію припинення  юридичних  осіб  та державна реєстрація  припинення   підприємницької   діяльності фізичними особами - підприємцями;

- оформлення,  видача та засвідчення юридичним особам дублікатів  оригіналів  їх  установчих  документів та змін до них;

оформлення  та  видача  виписок,  витягів  та  довідок  з Єдиного державного       реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємцв;

здійснення  інших  дій, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Оплата за державну реєстрацію:

юридичної особи – 170 грн;

фізичної особи – 34 грн;

зміни до установчих документів юридичної особи – 51грн;

зміни відомостей про фізичну особу-підприємця – 10,2 грн.

Оплата відомостей з Єдиного державного  реєстру

за витяг 51 грн + 3,4 грн за кожен аркуш;

за довідку 17 грн + 3,4 грн за кожен аркуш;

за виписку – 17 грн.

Адреса відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та легалізації – місто Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 94 (готель «Рось»), кабінети 302, 304, 306, 308.

Графік роботи відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та легалізації:

- понеділок, вівторок, середа, четвер, субота з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Телефон для довідок – 34-62-59

Реєстраційна служба запрошує всіх бажаючих відкрити власний бізнес відвідати відділ держреєстрації, в якому можна отримати кваліфіковані роз`яснення державних реєстраторів та якісні реєстраційні послуги.

Начальник реєстраційної служби Білоцерківського МРУЮ                                                                  Ярмола І.І.