|  03. 07. 2013

02 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання було  прийнято рішення про закріплення територій обслуговування   за загальноосвітніми школами та залучення педагогічних працівників спеціалізованих навчальних закладів  міста Біла Церква до участі у проведенні обліку дітей і підлітків шкільного віку, затверджено план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на третій квартал 2013 pоку, новий склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради.

Під час засідання виконавчого комітету було прийнято рішення про проведення міського свята квітів до Дня міста, затверджено проектно-кошторисну документацію на ремонт ряду навчальних закладів міста та ін..

Членами виконавчого комітету міської ради також встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянуто ряд інших питань з яких були прийняті відповідні рішення.