Апаратна нарада за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь

|  02. 07. 2013

02 липня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів апаратну нараду за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь та  керівників інших установ і організацій міста, які забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

В ході наради міський голова зупинився на заходах, які здійснює міська влада щодо втілення соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. Зокрема, щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Акцентував увагу на вагомій ролі малого та середнього підприємництва в розвитку місцевої і загальнодержавної економіки, покращенні добробуту жителів міста, створенні нових робочих місць та ін...

Міський голова наголосив, що в м.Біла Церква й надалі буде продовжено послідовну роботу щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України.

На нараді також було обговорено ряд інших питань, серед яких стан пенсійного забезпечення, проведення заходів щодо ремонту ряду доріг міста, хід оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2013 року та ін.