Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  02. 07. 2013

01 липня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації на тему: «Реалізація завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу», яку провів заступник міського голови Г.Джегур.

В ході прес-конференції заступник міського голови наголосив на вагомій ролі розвитку малого і середнього підприємництва у процесі зростання економіки міста та держави вцілому. Поінформував присутніх про заходи, які проводяться міською владою відповідно до ініціатив Президента України В.Ф.Януковича по створенню сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.

Зокрема, зупинився на реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м.Біла Церква, затвердженої  рішенням міської ради  №828-34-VІ від 20.12.2012р., яка  була розроблена відповідно до Національного плану дій на 2013р. щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Відмітив важливе значення функціонування єдиного Дозвільного  центру видачі документів дозвільного характеру, який сприяє швидкому отриманню відповідних документів та подальшому розвитку підприємництва.

Заступник міського голови Г.Джегур також акцентував увагу, що у Білій Церкві функціонують ряд установ та організацій, які  допомагають розв’язувати нагальні питання щодо діяльності представників малого та середнього бізнесу,  надають послуги ведення бухгалтерського обліку, консультації з трудового, господарського, цивільного права та ін.

Відмітив, що відповідно до виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в м.Біла Церква в Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості систематично проводяться семінари з орієнтацією безробітних на заняття підприємництвом, фахова перепідготовка  за програмою «Організація підприємницької діяльності» та ін.

Заступник міського голови Г.Джегур також відмітив, що одним із важливих напрямків реалізації  Програми економічних реформ Президента України є  державна регуляторна політика, відповідно до якої виконавчим комітетом міської ради  запроваджений механізм розроблення і прийняття регуляторних актів.

В ході  прес-конференції заступник міського голови дав відповіді на поставлені питання журналістів.