Заходи з нагоди Дня молоді

|  01. 07. 2013

30 червня в м. Біла Церква відбувся ряд заходів з нагоди Дня молоді.

Зокрема, в ході святкової програми, відбувся відкритий чемпіонат Київської області із стрітболу та фестиваль здорового способу життя, в рамках якого відбулися змагання та виступи з воркауту та інших сучасних течій в спорті.

З нагоди Дня молоді та Міжнародного дня боротьби з наркоманією була проведена інформаційно-просвітницька акція «Правда про наркотики», в ході якої розповсюджувалися матеріали інформаційно-профілактичного змісту.

Того ж дня відбулися фестиваль-ярмарок молодіжних, дитячих та благодійних громадських організацій і фондів, ініціативних груп молоді, дитяча конкурсно-розважальна програма «А у нас у дворі», галерея творчості молодих художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих».

В ході свята також відбулася виставка юних техніків «Світ техніки у мріях молодих» та показові виступи юних техніків та майстрів спортивно-технічних видів спорту  «Наш пошук і творчість тобі, Біла Церкво!» організована за участі комунального закладу Білоцерківської міської ради «Клуб за місцем проживання «Прометей».

В рамках свята, відповідно із затвердженими виконавчим комітетом міської ради заходами, також був проведений ІV Білоцерківський молодіжний фестиваль «Дорога до Юр`єва», в ході якого відбулися ярмарок народних майстрів, виступи музичних колективів та шкіл старовинного танцю, лицарські турніри, конкурси, змагання, танці та ігри.

Для молоді міста також були проведені молодіжні музичні програми «Музичні джакузі», «Рандеву під зорями», просвітницька програма «Вибір».

Закінчилися святкові заходи «Вогняним шоу».