Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  25. 06. 2013

25 червня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації на тему : «Реалізація завдань, доручень Президента України щодо сприяння працевлаштуванню випускників ВУЗів; роз’яснення положень Закону України «Про зайнятість населення» щодо скорочення безробіття серед молоді».

В ході прес-конференції директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості В. Бобрик акцентував увагу на заходах, які проводяться в Білій Церкві з реалізації доручень Президента України щодо сприяння працевлаштуванню випускників ВУЗів.

Зокрема, зупинився на ряді нормативно-правових документів, які сприяють стабілізації регіонального ринку праці, стимулюють економічне зростання і створення нових високооплачуваних робочих місць. Поінформував про напрямки роботи міськрайонного центру зайнятості по соціальній адаптації молоді в суспільстві, навчанню та підвищенню їх кваліфікації, наданню профорієнтаційних і профконсультаційних послуг, що в подальшому сприяє працевлаштуванню та ін.  Наголосив на  функціонуванні системи стимулювання роботодавців до створення  нових робочих місць та легального працевлаштування працівників шляхом компенсації фактичних витрат зі сплати єдиного соціального внеску роботодавцям.

Під час прес-конференції журналісти міських ЗМІ були ознайомлені із показниками працевлаштування випускників комунального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», про що поінформувала заступник директора даного закладу Л.Мушинська.

Заступник директора комунального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» також зупинилася на проведенні профорієнтаційної роботи серед студентів даного навчального закладу, співпраці із загальноосвітніми та вищими навчальними закладами України, соціальними службами для молоді,  міськрайонним центром зайнятості та ін.

В ході прес-конференції також взяв участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, який наголосив на заходах по втіленню соціальних ініціатив, започаткованих  Президентом України В.Ф.Януковичем, поінформував про роботу, щоздійснює міська влада  по підтримці обдарованої молоді та стимулюванню її громадської активності, молодіжних ініціатив, організації роботи зі шкільною молоддю за місцем проживання в позашкільний і позанавчальний час. Зупинився на заходах щодо реалізації державної політики з питань сім’ї, молоді та дітей, створення сприятливих умов для фізичного, інтелектуального і духовного розвитку зазначених категорій, забезпечення їх рівних прав і можливостей. Зокрема, відмітив, що відповідно розпорядження голови Київської облдержадміністрації А.Присяжнюка від 12.06.2013р. № 235 «Про призначення молодіжної премії голови  Київської обласної державної адміністрації» п’ять молодих білоцерківців стали її лауреатами.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук датально ознайомив присутніх із запланованими заходами з нагоди святкування Дня молоді в місті Біла Церква, серед яких інформаційно-просвітницькі акції, спортивні, мистецькі, розважальні та інші заходи.

В ході  прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.