|  11. 06. 2013

11 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання було  взято до відома інформацію управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква про стан погашення підприємствами, установами та організаціями заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України та інформацію начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради про підготовку до літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста у  2013р.

Члени виконавчого комітету затвердили новий склад комісії по складанню списків громадян на одержання приватизаційних паперів, проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт ряду закладів освіти,  шкіл мистецтв та спортивних установ, інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються виконавчим комітетом міської ради, встановили режим роботи деяких об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянули ряд інших питань, з яких прийняли   відповідні рішення.