Міжнародний день захисту дітей

|  01. 06. 2013

01 червня в м.Біла Церква відбувся ряд заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Зокрема, під час урочистого відкриття свята присутніх дітей привітав міський голова В.Савчук, який наголосив, що Указом Президента України В.Ф.Януковича 2013рік оголошено Роком дитячої творчості.  Зазначив, що з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного  та фізичного розвитку в Білій Церкві постійно проводиться робота  щодо виявлення і  підтримки талановитих і обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти.

Міський голова відмітив, що незважаючи на завершення навчального року, який приніс багато успіхів, учням потрібно продовжуватися розвиватися і здобувати знання, які неодмінно знадобляться їм у дорослому житті. Акцентував увагу на тому, що в місті функціонує широка мережа позашкільних навчальних закладів, де юні білоцерківці можуть займатися улюбленими заняттями та вручив вихованцям шкіл мистецтв свідоцтва стипендіата міського голови за 2012-2013 навчальний рік.

Присутніх також привітав начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, який вручив представникам гуртків позашкільного виховання міських закладів освіти та позашкільних навчальних закладів  грамоти управління – «Кришталева Жар-Птиця».

В ході свята відбулись виступи кращих мистецьких колективів міста в музично-розважальній програмі «День дитинства, миру на землі, наше літо ніжиться в теплі», конкурс малюнка на асфальті, турнір з стрітболу, змагання «Веселі старти » та ін.

Цього ж дня,  відбулося урочисте відкриття нового приміщення дитячо-юнацьго клубу «Надія», в якому в сучасних умовах будуть навчатись мистецтву танцю 120 вихованців хореографічного колективу «Надія».

За дорученням міського голови педагогів, дітей та їх батьків привітав заступник міського голови М.Антонюк, який зазначив, що в Білій Церкві в клубах та гуртках безкоштовно навчаються  близько 1600 юних жителів міста, які мають змогу змістовно проводити дозвілля, акцентував увагу на профілактиці негативних явищ у дитячому, підлітковому та молодіжному середовищах.

В рамках свята також відбулося відкриття виставки робіт учнів Академічної художньої школи м.Біла Церква та  нагородження переможців виставки-конкурсу дитячого малюнку.

В заходах взяли участь депутати міської ради, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, представники громадськості міста, журналісти міських ЗМІ та ін.