Прес-конференція міського голови

|  28. 05. 2013

27 травня  в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх, що  згідно Указу Президента України В.Ф.Януковича від 11.04.2012 р. №257/2012 "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка" в м.Біла Церква рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено відповідний план заходів, які вже поетапно проводяться в місті. Також зупинився на  роботі міської влади по організації заходів щодо відзначення 25-річниці виводу військ з республіки Афганістан та  70-річниці визволення м. Біла Церква від німецько-фашистських загарбників.

Міський голова також  наголосив, що відповідно Доручення Президента України В.Ф.Януковича «Щодо забезпечення якісного і безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей в 2013році» від 07.05.2013р. № 1-1/1102  та   Міської програми оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2013році, затвердженої 21.11.2012р № 769-31-VІ, відбуватиметься оздоровлення та відпочинок білоцерківських дітей.

Під час прес-конференції присутні також були поінформовані про хід проведення поточного та капітального ремонту проїжджих частин, облаштування плиткою тротуарів міських вулиць, ознайомлені із підготовкою міських закладів освіти до нового навчального року та ін.

В ході прес-конференції міський голова дав відповіді на питання журналістів, які стосувалися  функціонування міського тролейбусного управління та деяких міських автобусних маршрутів, залучення інвестицій для розвитку ряду комунальних установ та ін.