|  21. 05. 2013

21 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради  про медикаментозне забезпечення в І кварталі 2013 р. пільгових категорій громадян згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 р. №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», інформацію начальника відділу звернень громадян  виконавчого комітету міської ради про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого  комітету міської ради за І квартал 2013 р. та звіт начальника відділу з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування міської ради про роботу із зверненнями громадян за І квартал ц.р. Прийнято рішення про організацію та проведення Vлітніх Всеукраїнських ігор ветеранів з велоспорту.

Під час засідання виконавчого комітету  було затверджено перелік об’єктів і заходів, що фінансуються у 2013 р. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по м.Біла Церква.

Членами виконавчого комітету міської ради також було затверджено проектно-кошторисну документацію на ремонт ряду міських закладів охорони здоров’я та  навчальних  закладів.

В ході засідання також було погоджено кандидатуру  позичальника  на отримання молодіжного кредиту за кошти  міського бюджету, встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.