Дата :
2013-05-17

14.05.2013 року                                                                                          м. Біла Церква

Малий зал

Час 15:00

Присутні:

Головуючий на нараді  - голова комісії з питань ефективного управління  об’єктами комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування населення  Макушин Сергій Валерійович.

Секретар наради -  начальник відділу з питань торгово – побутового обслуговування населення і громадського харчування Беркут Марія Василівна.

Запрошені:

-                   Вовкотруб  Володимир Григорович – начальник управління ветеринарної медицини у м. Біла Церква.

-                   Мурзіна Меланія Петрівна – заступник начальника Білоцерківського міського управління  головного управління держсанепідслужби  у Київській області.

-                   Іляшенко Віктор Михайлович – начальник КУ БМР «Інспекції з благоустрою»

-                   Ящук Віталій Григорович – заступник начальника, начальник МГБ

Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області

-                   Яковенко Анна Юріївна - заступник начальника відділу з питань землекористування міської ради.

-                   Сінчук Євгеній Вікторович – перший заступник начальника УЖКГ БМР

-                   Фізичні особи-підприємці (9осіб), які здійснюють реалізацію баштанних культур, квасом та сонцезахисними окулярами на вулицях міста Біла Церква.

Порядок денний:

Питання: 1: Обговорення проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 01 липня 2011 року №223-10- VI «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква».

Слухали: головуючого на нараді,  голову комісії з питань ефективного управління  об’єктами комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування населення  Макушина Сергія Валерійовича, який ознайомив з проектом рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 01 липня 2011 року №223-10-VI «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква».

Ухвалили:

-  внести зміни до рішення міської ради від 01 липня 2011 року №223-10-VI «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква»

Головуючий на нараді                                                        С.В.Макушин

Секретар                                                                               М.В.Беркут