Шановні жителі Білої Церкви !

|  01. 05. 2013

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого Великодня!

Великодні дні спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Хай  це свято принесе кожному з Вас  радість, відкриє серця для добра і любові, наповнить їх милосердям до всіх, хто живе поряд і потребує Вашої уваги і підтримки.

Бажаю кожній білоцерківській родині добробуту, благополуччя, родинного затишку та здійснення найзаповітніших бажань.

В.П.Савчук