Хресна хода та мітинг у зв’язку з 27-ю річницею аварії на Чорнобильській АЕС

|  26. 04. 2013

26 квітня в м.Біла Церква відбулася хресна хода до пам’ятного знаку «Чорнобильський дзвін» та  мітинг у зв’язку з 27-ю річницею аварії на Чорнобильській АЕС.

Виступаючи на мітингу, міський голова В.Савчук висловив слова вдячності всім, хто ціною свого життя та здоров’я, захистив нас від екологічного лиха. Зазначив, що міська влада постійно приділяє значну увагу соціальному захисту білоцерківців, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Міський голова наголосив, що сьогодні в м.Біла Церква проживає 5336 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та відмітив важливість співпраці міської влади та міських громадських організацій, які опікуються проблемами постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

В ході заходу виступив також голова Білоцерківської міської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля М.Іванов.

У заходах взяли участь депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, голова Білоцерківської райдержадміністрації А.Немна, представники громадськості та  журналісти місцевих ЗМІ.

Цього ж дня релігійними громадами міста були проведені молебні по тих, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи.