Засідання «круглого столу» з нагоди Дня охорони праці в Україні

|  26. 04. 2013

26 квітня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Відкриваючи засідання, заступник міського голови Г.Джегур наголосив на важливості  питання охорони праці на підприємствах міста, зупинився на заходах, які проводяться в Білій Церкві щодо попередження виникнення травматизму та ін.

В ході засідання «круглого  столу» присутні обговорили стан охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки підприємств Білої Церкви, проаналізували рівень виробничого травматизму за 2012р на них.  Також розглянули підсумки навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб і  спеціалістів міських підприємств та  зупинилися на розробці заходів до Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища по м.Біла Церква на 2014-2017рр.

В заході взяли участь начальник управління економіки міської ради О.Карпенко, головний державний інспектор Київської обласної державної інспекції нагляду з промислової безпеки А.Шевченко, страховий експерт з охорони праці відділення дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Біла Церква Київської області О.Березовський, директор комунального підприємства  Білоцерківської міської ради регіонального науково-виробничого та учбово-консультативного  центру «Рось-Консультант» К.Колбасюк та ін.