Виїзне засідання спостережної комісії

|  25. 04. 2013

24 квітня відбулося чергове виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на базі Білоцерківської виправної колонії №35.

В роботі засідання спостережної комісії взяли участь:

- представники Білоцерківської виправної колонії №35:

- заступник начальника Білоцерківської виправної колонії (№35) з соціально-виховної та психологічної роботи – Пешехонов О.М.;

начальник відділу по контролю за виконанням судових рішень Білоцерківської виправної колонії №35 – Стешин І.П.

- представник Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради:

- Грабчак О. Г. - фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради.

У порядку денному засідання спостережної комісії були розглянуті питання:

1. Проведення огляду об’єктів Білоцерківської виправної колонії №35:

- дільниця соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії №35.

2. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі.

3. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі та встановлення адміністративного нагляду.

4. Про погодження подання Білоцерківського МВКВІ про заміну не відбутої частини покарання у виді виправних робіт штрафом Павлову Юрію Петровичу, 1974 р.н. та Закусіло Олександру Сергійовичу, 1986 р.н.

5. Проведення особистого прийому членами спостережної комісії засуджених.