Семінар для депутатів міської ради

|  24. 04. 2013

24 квітня в м.Біла Церква відбувся семінар для депутатів міської ради, який провів секретар міської ради О.Олійник.

В ході семінару заступник міського голови В.Сокол поінформував присутніх про роботу міської влади щодо оновленого генерального плану Білої Церкви, детально зупинився на розробці проекту землеустрою, етапах проходження процедури землеупорядкування та подальшого затвердження меж міста. З даними питаннями та із законодавством, яке регулює земельні відносини присутніх також ознайомили начальник управління містобудування та архітектури міської ради Г.Кревський, генеральний директор ТОВ «Експертцентр» В.Бакай.

Під час семінару заступник міського голови Г.Джегур поінформував  депутатів  міської ради про введення  в дію Закону України «Про адміністративні послуги» та зупинився на діяльності міської влади  щодо реалізації положень даного закону в м.Біла Церква. Зокрема, відмітив основні засади функціонування системи надання адміністративних послуг та загальні принципи її реформування.

В ході заходу присутні також були ознайомлені із основними напрямками господарської  діяльності ТОВ «Білоцерківвода» після передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал». З даного питання присутніх поінформувала директор ТОВ «Білоцерківвода» О.Бабій.

В заході взяли участь заступники міського голови В.Гнатюк, М.Антонюк,  представники міських ЗМІта ін.