Зустріч міського голови у «прямому ефірі» з жителями міста на телеканалі ТРК «Крокус-1»

|  24. 04. 2013

23 квітня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів зустріч у «прямому ефірі» із жителями міста на місцевому телеканалі ТРК «Крокус-1».

Міський голова поінформував білоцерківців про основні напрямки роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності  Білої Церкви, ознайомив із заходами, які проводяться в місті  в рамках двомісячника санітарної очистки та благоустрою, повідомив про хід робіт по  поточному та капітальному ремонту проїжджих частин ряду міських вулиць.

Міський голова В.Савчук зупинився на питанні можливої передачі в концесію комунального підприємства Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”,поінформував про ситуацію ,що склалася на комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради "Тролейбусне управління" по виплаті заробітної плати, акцентував увагу на роботі міської влади щодо  проведення ряду заходів до 27-річниці аварії на ЧАЕС,

У ході зустрічі в «прямому ефірі» міський голова В.Савчук дав відповіді на поставлені білоцерківцями питання, які стосувалися плати за оренду землі під металевими гаражами , благоустрою прибудинкових територій, ходу передачі ПК ВАТ «Росава» до комунальної власності Білої Церкви , подальшого функціонування  Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Крім того, жителі міста внесли свої пропозиції щодо включення до плану проведення ремонту проїжджих та тротуарних частин вулиць міста.