|  23. 04. 2013

23 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету були затверджені заходи з підготовки та відзначення в м. Біла Церква 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та Дня вшанування учасників бойових дій  на території інших держав.

Членами виконавчого комітету міської ради також було затверджено заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014р.р., встановлені тарифи на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій для будинку по вул.Калініна, 4.

Під час засідання виконавчого комітету члени виконавчого комітету взяли до відома звіт начальника відділу з питань землекористування міської ради про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2013 р., прийняли рішення про утворення координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку під час підготовки і  відзначення в м. Біла Церква 1025-річчя хрещення Київської Русі, про організацію та проведення Х  Білоцерківського марафону.

Члени виконавчого комітету міської ради затвердили проектно-кошторисну  документацію на капітальний ремонт приміщень  комунального закладу  Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи “Олімп”, спортивних майданчиків за адресами вул.Гайова, 4 та вул.Я.Мудрого, 9, дошкільного навчального закладу №16, спеціальної загальноосвітньої школи № 19, приміщень Станції юних техніків та Станції юних натуралістів. Встановили режим роботи ряду  об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.