Прес-конференція міського голови

|  22. 04. 2013

22 квітня в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх про заходи, які проводяться в Білій Церкві  в рамках двомісячника санітарної очистки та благоустрою. Зокрема, підвів підсумки проведення загальноміської толоки, яка відбулася 20 квітня ц.р. Висловив слова вдячності керівникам тих підприємств, установ та організацій різних форм власності, які привели в належний санітарний стан свої прилеглі території та взяли активну участь у загальноміській толоці. Міський голова акцентував увагу на необхідності проведення робіт по прибиранню територій тими підприємствами, установами та організаціями, які ще його не здійснили.

Міський голова також повідомив про початок поточного та капітального ремонту проїжджих частин міських вулиць. Так, вже розпочато асфальтування вул. Леваневського, Офіцерської, Сломчинського, б-р 50-річчя Перемоги, мосту по вул.Дружби та ін. В подальшому ремонтні роботи відбуватимуться згідно з графіком.

Під час прес-конференції міський голова В.Савчук зупинився на роботі міської влади щодо організації проведення запланованих заходів до 27-річниці аварії на ЧАЕС,  Великодня, відзначення Дня Перемоги.

Присутні також були поінформовані про розробку та втілення в місті заходів по енергозбереженню, економному використання природного газу та застосуванню альтернативних видів палива в наступному опалювальному сезоні. Міський голова також відмітив, що м.Біла Церква не має заборгованості за спожиті енергоресурси перед  газопостачальними організаціями.

В ході прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів.