|  09. 04. 2013

09 квітня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено план заходів з  відзначення в м. Біла Церква 17-ї річниці Конституції України та мережу міських початкових спеціалізованих  мистецьких навчальних закладів на 2013/2014 навчальний рік.

Члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію начальника управління охорони здоров'я міської ради про стан виконання у 2012 р. Білоцерківської міської програми забезпечення профілактики  ВІЛ-інфекції, допомоги  та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2011-2013рр.,  затвердженої рішенням міської ради від 01.04.2011 р. №130-07-VI, затвердили план заходів щодо реформування системи охорони здоров'я м. Біла Церква на 2013 р.

На засіданні також було взято до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення міської ради про роботу даного управління за 2012 р., затверджений  новий склад робочої групи з питань надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота», мобільного соціального офісу, комісії по наданню житлових субсидій і пільг. Прийнято рішення про уповноваження посадових осіб  на складання  протоколів про адміністративні правопорушення  за статтями 150, 152, 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення, затверджено тарифи на ритуальні  послуги та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.