Засідання загальноміського штабу з благоустрою

|  04. 04. 2013

04 квітня в м. Біла Церква відбулося чергове засідання загальноміського штабу з благоустрою, на якому були розглянуті питання щодо ходу проведення весняного двомісячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою міста, яке провів заступник міського голови В.Гнатюк.

В ході засідання заступник міського голови зазначив, що згідно рішення виконавчого комітету міської ради в місті з 28 березня по 28 травня 2013 року триває весняний двомісячник санітарної очистки, озеленення та благоустрою міста Біла Церква.

Відповідно до даного рішення затверджений склад штабу з благоустрою, визначені основні заходи щодо його проведення, графіки виділення транспортних засобів підприємствами міста для вивозу сміття та ін.. Встановлено єдиний санітарний день – четвер кожного тижня, 13 квітня ц.р. відбудеться  загальноміська толока.

Членами штабу з благоустрою було детально обговорено план заходів з проведення відповідних робіт на закріплених територіях, визначено відповідальних осіб за їх організацію. Наголошено на необхідності залучення установ, організацій та підприємств усіх форм власності, жителів приватного сектору до виконання робіт з прибирання та благоустрою. Акцентовано увагу на виявленні та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на території міста, прибиранні водоохоронних і рекреаційних зон та ін.

В засіданні взяли участь начальники ряду управлінь та відділів міської ради, представники міських ЗМІ.