Семінар для депутатів міської ради

|  03. 04. 2013

03 квітня в м.Біла Церква відбувся семінар для депутатів міської ради на якому були розглянуті питання щодо законодавства України про приватизацію об’єктів комунальної власності, який провів секретар міської ради О.Олійник.

В ході семінару присутні були ознайомлені із законодавством України, що регулює питання приватизації об’єктів комунальної власності, обговорили порядок та умови приватизації об’єктів міської комунальної власності шляхом викупу, продажу на аукціоні та на конкурсі, які визначені чинним законодавством та проблемні питання, які можуть виникнути при цьому.

Із зазначеним питанням присутніх ознайомила та дала відповіді спеціаліст відділу комунальної власності та концесії міської ради Н.Бєляєва.

В заході взяли участь представники міських ЗМІ.