Під головуванням Президента відбулося засідання Комітету з економічних реформ

|  03. 04. 2013

Під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулося засідання Комітету з економічних реформ на тему «Поліпшення умов ведення бізнесу: практичні кроки Уряду та місцевої влади».

За словами Глави держави, нині залишається дуже актуальним питання збереження темпів зростання економіки, яке напряму залежить від надходження інвестицій в Україну. «Нам потрібно активніше запроваджувати реформи для покращення бізнес-клімату», - сказав Віктор Янукович на початку засідання. Він звернув особливу увагу на важливість продовження дерегуляції.

Учасники засідання заслухали доповідь Кабінету Міністрів про роботу, проведену в напрямку покращення інвестиційного клімату, зокрема, про виконання доручення Глави держави щодо входження України до сотні кращих країн у рейтингу Світового банку за легкістю ведення бізнесу, реформування системи надання адміністративних послуг, подальшого спрощення системи державного нагляду за діяльністю господарюючих суб’єктів.

Також обговорювались питання активізації роботи регіонів з імплементації реформ, спрямованих на поліпшення бізнес-клімату на місцевому рівні та на залучення інвестицій.

ДОВІДКА

Комітет з економічних реформ, відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2010 року №355, є консультативно-дорадчим органом при Президентові України, створеним з метою впровадження системних економічних реформ, спрямованих на вихід із фінансової та економічної кризи, на забезпечення сталого економічного розвитку України як передумови зростання добробуту її населення.
Основними завданнями Комітету з економічних реформ є:
• опрацювання з урахуванням нинішньої соціально-економічної ситуації в Україні та на основі кращого світового досвіду напрямів і механізмів здійснення економічних реформ відповідно до Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»;
• підготовка національних планів дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»;
• забезпечення підготовки для внесення Президентом України на розгляд Верховної Ради України законопроектів, спрямованих на реалізацію Програми;
• залучення громадськості до обговорення пропозицій щодо напрямів і механізмів здійснення економічних реформ, найважливіших законопроектів з цих питань, забезпечення врахування позиції громадськості у процесі реалізації економічних реформ;
• здійснення аналізу ефективності реалізації Програми, стану виконання національних планів та підготовка пропозицій щодо корегування Програми та національних планів;
• сприяння формуванню позитивного іміджу України у зв'язку з проведенням економічних реформ, доведенню до міжнародної спільноти об'єктивної інформації про зміст та стан економічних реформ в Україні.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича