Прес-конференція міського голови

|  02. 04. 2013

01 квітня в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх про роботу  міської влади по ліквідації наслідків снігопадів, що відбулися на минулому тижні. Зокрема, акцентував увагу на злагодженій роботі комунальних служб та 41-ї приватної структури, завдяки чому в Білій Церкві безперебійно функціонував громадський транспорт, не було заторів на міських вулицях та ін. Міський голова відмітив, що  в подальшому, з метою більш ефективного прибирання снігу, розчищення тротуарів, після понад нормованих опадів, в  м.Біла Церква  необхідно закупити додаткову снігоприбиральну техніку, на що будуть передбачені кошти з міського бюджету.

Міський голова В.Савчук  зупинився на заходах, які розроблені в Білій Церкві щодо недопущення можливих підтоплень будинків та будівель, прилеглих до р.Рось та р.Протока, а також тих, які розташовані в низовинах. Так, в місті проведені навчання відповідних служб щодо дій та надання допомоги населенню у разі раптового затоплення під час повені. Відбувається цілодобове чергування відповідних служб, які забезпечують безперешкодне проходження води через дамби та греблі на території міста, моніториться  рівень води в зонах можливого підтоплення, та, у разі необхідності, проводитиметься її відкачування.  Крім того, здійснюється розчистка зливової каналізації та шляхів стоку талої води та ін.

Під час прес-конференції міський голова також наголосив на необхідності проведення активної роботи щодо санітарної очистки, благоустрою і озеленення Білої Церкви після остаточного танення снігу. Закликав керівників підприємств, організацій і установ усіх форм власності взяти активну участь у прибиранні закріплених за ними територій та в загальноміській толоці, яка відбудеться 13 квітня ц.р.

На прес-конференції міський голова також  дав відповіді на поставленні питання журналістів, які стосувалися поточного і капітального ремонту міських вулиць та міжбудинкових проїздів, ремонту тепломагістралі «ТЕЦ-місто», ходу передачі ПК ВАТ «Росава» до комунальної власності Білої Церкви, організації роботи цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» після його передачі в концесію та ін.