Громадська приймальня для обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна»

В управлінні Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області , на виконання Постанови Правління ПФУ від 21.02.2012р. № 4,-3, створена громадська приймальня для обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», яка починає функціонувати з  08.04 2013р.

Дана громадська приймальня знаходиться за адресою:

м. Біла Церква, вул. Фастівська 23, 3 поверх.

Прийом буде проводитись щоденно, з понеділка по п´ятницю.

Години прийому:

з 8-00 до 15 -00

обідня перерва з 13-00 до 13-45

Щоденно відповідно до встановленого режиму роботи спеціалісти даного відділу будуть:

-        приймати документи для призначення пенсій;

-        приймати документи для перерахунку пенсій;

-        оформляти окремі виплатні документи (допомога на поховання, виплата недоотриманої пенсії у зв´язку зі смертю пенсіонера, виплата пенсії у разі термінової потреби та інші виплати);

-        видавати довідки на вимогу одержувачів пенсій та допомоги;

-        заповнювати анкети на виготовлення пенсійних посвідчень;

-        видавати пенсійні посвідчення;

-        надавати консультації з питань застосування чинного законодавства при призначенні, перерахунках та виплаті пенсій;

-        прийом та реєстрація звернень, заяв, запитів про надання інформації від підприємств, установ, організацій та громадян.