Про оголошення конкурсу з відбору виконавців послуг

Дата :
2013-04-01

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оголошення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель та відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів на території м. Біла Церква.

м. Біла Церква                                                    «02» квітня 2013р.

Комісія з проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавців земельних торгів на території м. Біла Церква, оголошує конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель та відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів на території м. Біла Церква  з метою  подальшого продажу земельних ділянок.

Дата конкурсу – 14 травня 2013 року

Місце проведення конкурсу – Київська область, м. Біла Церква, Торгова площа,6 ( приміщення відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради)

Час проведення конкурсу – 10.00

Основні характеристики земельних ділянок:

1. Земельна ділянка, розташована за адресою: м. Біла Церква, вулиці Богдана Хмельницького, в районі житлового будинку № 34;

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови;

Функціональне використання - для  будівництва торгово-офісного приміщення;

Площа, (га) - 0,0165 га;

2. Земельна ділянка, розташована за адресою: м. Біла Церква, вулиця Героїв Чорнобиля, в районі житлового будинку №5/3;

Категорія земель  – землі житлової та громадської забудови;

Функціональне використання - для будівництва торгово-офісного приміщення;

Площа, (га) - 0,0535 га;

Термін виконання робіт – до15 робочих днів

Конкурс здійснюється  відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»  від 25.09.2012 р. № 579.

Учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження  Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»  від 25.09.2012 р. №579.

(подаються у запечатаному конверті).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради за адресою: 09100, Київська область,             м. Біла Церква, Торгова площа, 6. Телефон для довідок: 5-59-23;5-56-91.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу - не пізніше ніж за п’ять  днів до дати проведення конкурсу.

Відділ з питань землекористування
                                                                                                                      Білоцерківської міської ради