Виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті

|  28. 03. 2013

26 березня 2013 року відбулося чергове виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на базі Білоцерківської виправної колонії №35.

В роботі засідання спостережної комісії взяли участь:

- представники Білоцерківської виправної колонії №35:

- заступник начальника Білоцерківської виправної колонії (№35) з соціально-виховної та психологічної роботи – Пешехонов О.М.;

- начальник дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії №35 - Усатенко І. В.;

- представник Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради:

- Грабчак О. Г. - фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради.

У порядку денному засідання спостережної комісії були розглянуті питання:

1. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі – 7 осіб.

2. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених осіб з місць позбавлення волі та встановлення адміністративного нагляду – 3 особи.

3. Про подання Білоцерківської виправної колонії № 35 про заміну не відбутої частини покарання більш м’яким -2 особи.

4. Про переведення засудженого Білоцерківської виправної колонії №35 Літвінова В’ячеслава В’ячеславовича, 1974 р.н., з дільниці ресоціалізації до дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії №35.

По завершенню засідання спостережної комісії було проведено особистий прийом засуджених та надані відповіді на їх запитання.