|  26. 03. 2013

26 березня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради про стан забезпечення харчування хворих в стаціонарах лікувально-профілактичних закладах міста у 2012 р., звіт начальника  управління містобудування  та  архітектури міської ради про роботу із зверненнями громадян  за 2012р., прийнято рішення про проведення природоохоронних  заходів до Дня довкілля.

Члени виконавчого комітету також затвердили план pоботи виконавчого комітету Бiлоцекiвської міської pади на  2 квартал  2013 p., склад робочої групи з аналізу використання приміщень ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування, внесли зміни до складу комісії по розгляду окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської  ради від 13.12.2011 р. № 558  «Про комісію по розгляду окремих  питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

Під час засідання також було затверджено новий склад  Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, перелік об’єктів і заходів, що фінансуються у 2013р. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по м.Біла Церква. Встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення,  прийнято рішення про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення, затверджена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт ряду закладів освіти та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.