Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

|  18. 03. 2013

15 березня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Від імені міського голови В.Савчука із професійним святом працівників галузі привітав його заступник В.Гнатюк, який відмітив їх важливу роль в житті міста, адже завдяки їхній щоденній праці забезпечується життєдіяльність Білої Церкви, створюються належні побутові умови для її жителів. Наголосив, що результатом роботи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення є позитивні відгуки жителів та гостей Білої Церкви  щодо благоустрою міста.

Заступник міського голови з нагоди свята вручив ряду працівників галузі подяку Київської обласної державної адміністрації, грамоти головного управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації, нагрудний знак «Відзнака міського голови»,  грамоту та подяки  Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету.

Присутні також отримали вітання від начальника управління житлово-комунального господарства міської ради О.Ореховського, голів Київської обласної та міської організацій профспілки працівників жилого-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення В.Лєбєдєва та А.Мар’янської, які відзначили працівників і ветеранів житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення грамотами управління житлово-комунального господарства міської ради, почесними відзнаками та грамотами Центрального та міського комітетів профспілки та ін.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні акторів Київського обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

На урочистостях були присутні заступник міського голови Г.Джегур, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.