|  12. 03. 2013

12 березня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено заходи щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету та економного і раціонального використання коштів у 2013р., прийнято рішення про проведення весняного двомісячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою м.Біла Церква, що триватиме з 28 березня по 28 травня ц.р., загальноміська толока буде проведена 13 квітня.

Члени виконавчого комітету також прийняли рішення про уповноваження посадових осіб  на складання протоколів про адміністративні правопорушення  за статтями 103-1, 103-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про організацію дорожнього руху по вул.Дачній, затвердили заходи виконавчого комітету міської ради з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2013р. в м.Біла Церква та розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.