|  27. 02. 2013

26 лютого   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома звіт начальника управління житлово-комунального господарства міської ради про результати  роботи по виконанню організаційних  заходів реформування житлово-комунального  господарства  м. Біла Церква  на 2012 р.,  затверджено протокол комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування  (надання соціальних послуг).

Члени виконавчого комітету надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт греблі та водовипусків Білоцерківського середнього водосховища на р.Рось, ряду міських доріг, внутрішньобудинкових проїздів  та прибудинкових територій, тротуарної частини,   мосту по вул. Заярська, реконструкцію вуличного освітлення на деяких міських вулицях, світлофорних об’єктів, зливової каналізації водовідведення і дренажу, будівництво зупинок громадського транспорту та ін.

Під час засідання виконавчого комітету також було затверджено висновок про загальний технічний стан будівельних конструкцій та інженерних мереж будівлі “Фундаментно-універсальний ДОК БЗ-148-Х/ДОК” по  вул. Гайок, 4а, внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки  проектів регуляторних актів на 2013 р., затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради  від 27.11. 2012 року № 506, створено спеціальну тимчасову комісію з питань перевірки готовності об’єкта комунальної власності – дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» Білоцерківської міської ради до проведення оздоровчого сезону 2013р. та розглянули ряд  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.