Вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.Вінграновського

|  26. 02. 2013

25 лютого в м.Біла Церква відбулося урочисте вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.Вінграновського.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх на заході привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив, що в  Білій Церкві приділяється значна увага створенню умов для підтримки обдарованої молоді. Відмітив, що лауреатами премії ім.М.Вінграновського стають молоді і талановиті білоцерківці, для яких це початок творчості та побажав їм натхнення та подальших успіхів.

Лауреатами премії в 2012році стали:  поет, студент Білоцерківського національного аграрного університету А.Антонюк – за поетичну збірку «Птахи прилетять без весни» та народний ансамбль танцю «Ровесник» Білоцерківського будинку художньої творчості (керівник - В.Нікітчук) – за вагомий внесок у розвиток кращих традицій народного сценічного танцю, активну пропаганду народного мистецтва і української хореографічної культури, високу виконавську майстерність та активну громадську роботу в місті з духовного збагачення молодого покоління.

Міська молодіжна літературно-мистецька премія ім.М.Вінграновського вручається вже протягом  20 років і  має 45 лауреатів з числа митців та творчих колективів.

Лауреатів премії також привітали заслужений працівник культури України, член президії Українського фонду культури, голова комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.Вінграновського  А.Кульчицький, виконавчий директор Благодійного фонду ім..М.Вінграновського З.Голота.

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитись із творчістю лауреатів премії 2012року та проглянути виступи у виконанні лауреатів попередніх років.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук,  представники творчої інтелігенції, громадськості міста, учні міських навчальних закладів та ін.