Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту

Дата :
2013-02-19

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту

1. Вид та назва регуляторного акту:

Рішення  43 сесії V скликання Білоцерківської міської ради від 18.02.2009 року  № 981   «Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятої сесії міської ради 5 скликання від 26 жовтня 2006 року №153 «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» у новій редакції».

2. Назва виконавця заходів з відстеження – відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

Метою даного регулювання є піклування про громадян, які мають визначні заслуги перед міською громадою, а також стимулювання жителів міста, які прагнуть зробити свій особистий значний внесок до духовного і матеріального розвитку громади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 11.01.2013 року по 11.02.2013 року.

5. Тип відстеження – ПЕРІОДИЧНЕ

6. Метод одержання результатів відстеження:

Для проведення періодичного відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася  результативність, а також способи одержання даних:

Дані та припущення на основі яких відстежується результативність є показники управління соціального захисту населення, відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Показники

Од. виміру

2009 рік

2010 рік

2011 рік

2012 рік

1.

Кількість почесних громадян в місті

з них:

осіб

- жінки

- чоловіки

2.

Кількість осіб, яким присвоєно звання почесний громадянин

осіб

3.

Відшкодування з міського бюджету на:

- комунальні послуги

- поховання

тис. грн.

45,3

43,6

53,0

62,4

4.

Кількість виданих путівок в санаторій, профілакторій

шт.

сума

тис.

грн.

3,0

4,2

5.

Відшкодування з місцевого бюджету коштів на медикаментозне забезпечення при лікуванні

-         амбулаторному

-         стаціонарному

тис.

грн.

0,4

2,3

2,3

0,8

1,2

0,3

9. Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації)

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                             В.П. Савчук