|  12. 02. 2013

12 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено план заходів з підготовки та відзначення у м. Біла Церква 1025-річчя хрещення Київської Русі, взято до відома інформацію про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради в 2012 р.

На засіданні члени виконавчого комітету прийняли рішення про створення робочої групи з питань реформування галузі охорони здоров’я м. Біла Церква, про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та затвердили заходи щодо посилення соціального захисту колишніх політичних в’язнів, репресованих і членів їх сімей в м. Біла Церква на період до 2015 р.

Під час засідання виконавчого комітету також було затверджено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію випусків зливової каналізації в районі центрального пляжу та в районі вул. Водопійна, капітальний ремонт Білоцерківських загальноосвітніх шкіл № 3, 4, 11, 15 і дошкільного навчального закладу №13, надано дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації по відновленню гідрологічного режиму та екологічного стану р.Протока з метою захисту від підтоплення присадибних ділянок і житлових будинків в м.Біла Церква та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.